PODSUMOWANIE PROJEKTU

Dnia 5 września 2018 roku w naszej szkole odbyło sie podsumowanie Programu ,,Bezpieczne Życie”. Na uroczystość przybyli goście Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich , Wójt Gminy Trąbek Wielkich Błażej Konkol, przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji ,Straży Pożarnej oraz Służby Zdrowia.  Przedstawiono sprawozdanie z realizacji programu  w formie prezentacji multimedialnej. Uczniowie recytowali wiersze związane z bezpieczeństwem na drodze, zaprezentowany został strój turysty i rowerzysty, pomoc dydaktyczna Autochodzik, a uczennice klasy starszej odczytały hasła związane z tym tematem. Odbył się krótki test wiedzy, który wszyscy zdali pomyślnie. Podczas uroczystości pani dyrektor Halina Podolska podziękowała wszystkim, którzy uczestniczyli w realizacji programu wręczając słodkie upominki. W tym czasie dla uczniów na boisku trwał festyn .Wśród licznych atrakcji nie zabrakło bezpiecznego poruszania się po drodze Stop – robisz Krok.

Marzena Sobczak

Prezentacja multimedialna - podsumowanie Program___Bezpieczne_Zycie.pptx